بولتن نیوز/محمد رضایی نماینده ادوار مجلس در رابطه با پشت پرده تلاش برای عزل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان به عنوان مدیر خود ساخته و غیر وابسته به کانونهای قدرت و ثروت توسط امنای ملت و دولت نوشت این کار هنر نیست.
در برش هایی از این یادداشت که خطاب به استاندار کردستان نوشته شده آمده است:
جناب آقای مرادنیا
استاندار محترم
اخیرن با همراهی نماینده محترم سقز و بانه با وزیر بهداشت و درمان ملاقاتی داشته اید.
خروجی خبر این دیدار درخواست عزل قریب الوقوع سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان بود که هنوز جوهر حکمشان خشک نشده است.
اینکه چرا با این سرعت عمل به روی این مدیر تازه نفس و اصیل ‌اهل سنت که تا این لحظه بند انگشتی سواستفاده در پرونده اش پرده برداری نشده شمشیر کشیده اند، تعجب همگان را بر انگیخت!
در حالی که توقع کارکنان اخراجی شرکت دانش بنیان آتیلا ارتوپد که قراربود سنندج را به قطب تجهیزات پزشکی کشور مبدل کنند، شنیدن خبر حمایت «نمایندگان دولت ‌ومجلس »از مجموعه در حال تعطیل صنایع پزشکی استان در دیدار با وزیر است.
آیا خبر داریددرفصلی ازکتاب درسی دانش آموزان استان کارخانجات آتیلا ارتوپد سنندج به عنوان صنعت پایه وپیشرو تعریف ‌تدریس می شد. از این پس تاریخچه تعطیلی این واحد چاپ خواهد شد!
جناب آقای استاندار تحمیل نیرو به بدنه علوم پزشکی رویه جاری و غلطی بوده که متاسفانه دامنه آن دامن این مدیر را هم گرفت. خود اینجانب از این رویه در دانشگاه علوم پزشکی انتقاد تند نمودم .گرچه می دانستم . پایه این بنای کج را مدیران قبلی گذاشته بودند.
انتخاب این مدیر محترم و مودب که از تربیت یافتگان دامان خانواده ای اصیل ‌و اهل سنت در سنندج هستد. موجی از اعتماد متقابل بین اهل سنت وتشیع ایجاد کرد. برفرض که تغییرات مدیریتی ایشان باب میل پدر خوانده ها نباشد.
تکلیف مدیران ارشد و نمایندگان تعامل و همکاری ورهنمود بود. نه عزیمت به وزارت بهداشت! اگر نقد یک مدیراجرایی از دخالت بلا وجه نمایندگان در تغییرات درون سازمانی حکم مجازات دارد. موکلان هم حق دارند.با چنین نمایندگانی که دغدغه بیکاری و گرانی را پشت گوش انداخته ونظاره گرند تا نظارت کننده، برخورد نمایند.
چرا حضرات جرات انجام چنین حرکتی را دربرابر مدیریت پر از اشکال مدیریت قبلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان را نداشتند.
همگان واقفند، این مدیر نوپا وارث ویرانه ای بنام دانشگاه علوم پزشکی کردستان می باشد. که در هرگوشه آن پر است از اما و اگر.
خرد و تدبیر حکم می کرد. ابتدا استاندار و نمایندگان در حمایت از این مدیر تازه نفس وکم حاشیه به دنبال تامین منابع مالی و وصول مطالبات دانشگاه تحت امرش از سازمان تامین اجتماعی، سازمان مدیریت وغیره می رفتند. تا بتواند خدمات بهتر و بیشتری به بیماران کردستانی ارائه دهد.
عالیجنابان توضیح دهند. در این مدت چه میزان بودجه به دانشگاه علوم پزشکی کردستان تخصیص یا چه مبلغ از طلبهای اش از سازمان‌های دولتی وصول کرده اند. تا متناسب با آن از مدیر چنین دستگاه عظیمی توقع بهره وری داشته باشیم.
تلاش برای عزل یک مدیر خود ساخته و غیر وابسته به کانونهای قدرت و ثروت در استان کردستان توسط امنای ملت و دولت هنر نیست
اگر سندی از سواستفاده واختلاس توسط این دیر مغضوب دارید منتشر کنید، در غیر اینصورت محکوم به تعزیر وعذر خواهی هستید.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34