باشگاه خبرنگاران/سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: مأموران گشت اداره عملیات پلیس راه استان ایلام به سرپرستی سرهنگ عادل منصوری و کارمند رضا سلیمانی در حین انجام ماموریت، یک کیف حاوی تعداد ۹ فقره چک به مبلغ ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال را پیدا می‌کنند.
او افزود: با تلاش و پیگیری ماموران، صاحب کیف شناسایی و پس از دعوت او به بازرسی پلیس راه استان ایلام ، کیف به همراه محتویات آن به صورت صحیح و سالم به وی تحویل داده شد.
این مقام انتظامی گفت: مالک پس از مواجهه با ۲ مأمور صالح و وظیفه شناس پلیس راه استان ایلام ابراز خرسندی کرده و از آنان قدردانی کرد.
او ادامه داد:صحت و امانت‌داری پلیس از اموال مردم، مصداق بارز ترویج فرهنگ صداقت و امانت‌داری در جامعه است.
رئیس پلیس راه استان ایلام با قدردانی از صحت عمل و وظیفه شناسی کارکنان و با بیان اینکه حفظ اعتماد مردم سخت‌تر از به دست آوردن آن است، یادآور شد: همه آحاد مردم به عنوان سرمایه‌های اجتماعی پلیس محسوب می‌شوند و ما تلاش می‌کنیم که با صداقت و امانت‌داری در مسائل مادی و معنوی و افزایش عملکرد مطلوب خود میزان رضایتمندی را افزایش دهیم
همتی زاده در ادامه عنوان کرد: شهروندان اسناد و مدارک خود را در محلی مطمئن نگهداری کرده و از انتقال وجه نقد و چک به صورت دستی خودداری کنند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a