صدا و سیما/ تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 تا 24 امروز و یکشنبه و ساعت 6 تا 24 فردا ، جمعه و دوشنبه در جاده هراز ممنوع است.
رییس پلیس راه مازندران گفت : به منظور تسهیل در تردد خودروها روزهای پایانی هفته و در آستانه عید قربان ، محدودیت تردد از امروز در جاده های ارتباطی استان اجرا می شود.
سرهنگ قدمی افزود : بر این اساس تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز و یکشنبه و ساعت 6 تا 24 فردا ، جمعه و دوشنبه در جاده هراز ممنوع است.
وی با بیان اینکه تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت همچنان در جاده کندوان ممنوع است گفت : رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 جمعه و دوشنبه تا 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و این جاده از ساعت 16 جمعه و دوشنبه تا 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه است.
به گفته رییس پلیس راه مازندران در صورت افزایش حجم تردد خودروها به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت مقطعی از مسیر شمال به جنوب یا جنوب به شمال جاده های هراز و کندوان اجرا می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af