باشگاه خبرنگاران/سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از مرمت و ساماندهی بازار تاریخی زرند به عنوان یک اثر تاریخی در سطح استان خبر داد.
فریدون فعالی گفت: با اختصاص و پیش بینی اعتبارات لازم ضمن مساعدت و همکاری کمیته برنامه ریزی شهرستان به ریاست فرماندار ساماندهی بازار تاریخی زرند در اولویت کاری سالجاری قرار دارد.
فعالی در ادامه با بیان اینکه تا کنون بیش از ۲ میلیارد تومان برای ساخت و تکمیل پروژه بزرگ خانه ایرانی روستای اسماعیل آباد زرند هزینه شده است، اظهار امیدواری کرد: تا پایان سالجاری شاهد بهره برداری از این پروژه بزرگ گردشگری، تاریخی و فرهنگی باشیم.
علی صادق زاده فرماندار زرند نیز با اشاره به حجم سرمایه گذاری ۲۰ هزار میلیارد تومانی مجموعه فولاد در حوزه صنعت و معدن زرند و حجم بیش از ۳۰۰ هزار متر مکعب بتن ریزی جهت بهره برداری از کارخانه تولید فولاد تا پایان سالجاری و تکمیل چرخه تولید شمش فولاد، بر ضرورت حمایت، تقویت و تشویق بخش خصوصی در راستای توسعه صنعت گردشگری موازی با رشد چشمگیر چندساله اخیر حوزه صنعت و معدن شهرستان، با سرمایه گذاری‌های کلان، بلند مدت و هدف دار تاکید کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00