باشگاه خبرنگاران/فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: سارقی که پس از سرقت، اموال مسروقه را در فضای مجازی به فروش می‌رساند در عملیات ماموران کلانتری ۱۳ این فرماندهی دستگیر و به ۲۵ فقره سرقت اعتراف کرد.
سرهنگ محمد رضا فداء، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در شهر کرمان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.
او تصریح کرد: در همین راستان ماموران کلانتری ۱۳ شهر کرمان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند، یک متهم در امر سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو‌ها در شهر کرمان فعالیت دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان تصریح کرد: ماموران در ادامه تحقیقات با تعقیب و مراقبت این فرد و با هماهنگی قضائی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه وی را حین سرقت دستگیر و جهت تحقیقات به کلانتری منتقل کردند.
سرهنگ فداء افزود:سارق در بازجوئی‌های پلیس به ۲۵ فقره سرقت قطعات خودرو از قبیل ضبط، زاپاس و محتویات داخل خودرو اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار صادره روانه زندان شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به اینکه این سارق اموال مسروقه را از طریق فضای مجازی به فروش می‌گذاشت از شهروندان خواست: در خرید اقلام دست دوم و ضایعات، فریب قیمت پایین را نخورند و پس از اطمینان از سرقتی نبودن اموال مورد معامله حتی المقدور نسبت به اخذ فاکتور، دست نوشته، رویت مدارک شناسایی معتبر فروشنده اقدام تا از مجازات قانونی خرید مال مسروقه در امان بمانند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00