موج رسا/رئیس اتاق اصناف استان زنجان گفت: 20 مزون عرضه لباس غیرمجاز در زنجان فعالیت می کنند که این مزون ها شناسایی شده اند.
سید محمود موسوی اظهار داشت: در خصوص فعالیت مزون های غیر مجاز در استان زنجان جلساتی با حضور معاون دادستان،رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت،اتحادیه فروشندگان لباس ،اداره اماکن و اتاق اصناف برگزار شده است.
وی با بیان اینکه مزون های غیرمجاز لباس در زنجان شناسایی شده است، افزود: بیشتر مزون های غیرمجاز در منازل افراد است.
این مسئول با اشاره به اینکه این افراد بیشتر در حوزه پوشاک خرد فعالیت می کنند، افزود: در صورت انبوه بودن با حکم قضایی به عنوان ارائه کالای قاچاق با چنین مزون هایی برخورد می شود.
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با بیان اینکه متاسفانه امروزه در بین خانم ها عرضه لباس مد شده است، افزود: خانمی که به یک سفر خارجی می شود، برای تامین خرج سفر اقدام به فروش لباس در مجالس روضه،آرایشگاه زنانه، ادارات و اقوام و فامیل می کند.
محمودی با بیان اینکه بیشتر افرادی که به خارج از کشور سفر می کنند با خود به صورت چمدانی لباس می آورند، افزود: مردم باید از خرید در چنین مکان هایی که شناخته شده نیستند،دوری کنند.
وی از شناسایی20 مزون غیر مجاز در زنجان خبرداد و گفت: برخوردهای لازم با این مزون ها انجام می شود.
این مسئول بیان داشت: این مراکز غیر مجاز بدون پرداخت مالیات، عوارض و دفع زباله فعالیت می کنند و که متاسفانه قیمت اقلام عرضه شده گرانتر از بازار زنجان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd