ایلنا/ کاووس جانی پور با تشریح آخرین اطلاعات دریافتی از پذیرفته شدگان کنکور امسال در این شهرستان به ایلنا از یاسوج، اظهارداشت: براساس آخرین اطلاعات دریافتی، سه نفر از دانش آموزان این شهرستان، توانستند پنج رتبه دو رقمی در کنکور سراسری ۹۸ کسب کنند.
وی گفت: دانش آموزان شهرستان چرام موفق به کسب پنج رتبه دو رقمی و بیش از دهها رتبه زیر یک هزار درگروههای آزمایشی مختلف کنکور سراسری امسال شدند.
جانی پور معاون فزود: دانش آموزان سجاد علی زاده موفق به کسب رتبه ۸۷ گروه آزمایشی علوم تجربی و ۱۳گروه آزمایشی زبان خارجه و امیرمحمد یاوری موفق به کسب رتبه ۹۹گروه آزمایشی علوم تجربی و ۶۹ گروه آزمایشی زبان خارجه و علی مرحمتی موفق به کسب رتبه ۶۹ گروه آزمایشی علوم انسانی شدند.
وی گفت: شهرستان چرام دارای ظرفیت های متعدد توسعه ای بوده که با قبولی این دانش آموزان در کنکور امسال امیدواریم سال های آینده نیز این روند با سرعت بیشتری به جلو برود.
شهرستان چرام از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که بیش از شش هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی آن مشغول به تحصیل هستند.
اولین اداره آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان چرام در دهه ۴۰ دایر بوده است.
این شهرستان با یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد حدود ۱۸۰ کیلومتر فاصله دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277