آخرین خبر/ دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با تاکید بر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر، گفت: رویکرد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی در راستای اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر است.
محمدرضا حسنی‌مقدم، امروز 16 مرداد، در حاشیه بازدید خبرنگاران از کشفیات مواد مخدر فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی در عملیات‌های یک هفته اخیر فرماندهی انتظامی استان، اظهار کرد: رویکرد ستاد رویکرد اجتماعی کردن مبارزه است و اگر همکاری تمام دستگاه‌ها و مردم نباشد این مبارزه، مبارزه‌ای ابتر خواهد بود.
وی افزود: اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر از جمله مواردی است که در سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز نهفته است چرا که تنها این مسیر ما را به موفقیت در مقابله با مواد مخدر می‌رساند.
دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی بیان کرد: اقداماتی که در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در حال انجام است، با رویکرد اجتماعی کردن کمیته‌های فرهنگی، پیشگیری، حقوقی، مقابله و درمان دنبال شده است.
حسنی‌مقدم یادآور شد: اقدامات مقابله‌ای این ستاد به سمت اجتماعی شدن پیش رفته است و بخشی از این اقدامات با کمک مردم و اخبار و اطلاعات مردمی دنبال می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7