آخرین خبر/ مأموران انتظامی خراسان جنوبی در یک هفته گذشته از ورود یک تن و 171 کیلوگرم انواع مواد مخدر به استانهای مرکزی جلوگیری کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: این مقدار مواد مخدر در چهار عملیات جداگانه کشف و در این رابطه ۸۷ قاچاقچی دستگیر و ۱۹ خودرو نیز توقیف شد.
سرهنگ دادگر افزود: در مهمترین عملیات هفته گذشته و در یک درگیری ۶۵۰ کیلوگرم مرفین در یکی از راه‌های مواصلاتی استان کشف و ۵ خودرو نیز توقیف و ۱۰ نفر دستگیر شدند که این باند بطور کامل متلاشی شد.
وی همچنین با بیان اینکه نیروی انتظامی اشراف اطلاعاتی خوبی در مناطق مختلف خراسان جنوبی دارند افزود: طرح تشدید مقابله با باند‌های مواد مخدر و سرشبکه‌ها رادر دستور کاری خود قرار داده ایم.
سرهنگ دادگر همچنین با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی کشفیات مواد مخدر امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال، افزود: از ابتدای امسال در خراسان جنوبی ۳۰ باند مواد مخدر شناسایی و ۱۶ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.
وی گفت: خراسان جنوبی، استان مطرح در حوزه مقابله‌ای به شمار می‌آید.
حسنی مقدم رییس شورای مبارزه با مواد مخدر استان نیز گفت: اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر واستفاده از ظرفیت مردمی رادر این باره دردستور کار قرار داده ایم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7