صدا و سیما/ فرمانده مرکز آموزش۰۴ امام رضا نزاجا گفت: اراضی پادگان۰۴ بیرجند تا یک ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود.
سرهنگ ستاد حسنعلی زمانی امروز در جمع خبرنگاران گفت: براساس تفاهمنامه بسته شده بین وزرات دفاع و وزارت راه و شهرسازی، هزار و 30هکتار اراضی که در شهر بیرجند دراختیار ارتش بود، با قیمت مصوب 100میلیارد تومان به وزارت راه و شهرسازی واگذار شد، که از این متراژ زمین، 21هکتار که مورد نیاز ارتش بود با قیمت 25میلیارد تومان از راه و شهرسازی خریداری شد.
وی با بیان اینکه کارهای ثبت سند هم اکنون در حال انجام است ابراز امیدواری کرد با انتقال اسناد بین وزارت دفاع و راه و شهرسازی، بقیه اراضی پس از اینکه تحویل راه و شهرسازی شد، برای اجرای طرح توسعه شهری به شهرداری واگذار شود.
معاون عمران و شهرسازی شهرداری بیرجند هم گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر بیرجند عزم جدی برای اجرای طرح توسعه شهر بیرجند دارند.
عدل با اشاره به احداث میدان اجتماعات با محوریت میدان ابوذر و در بخشی از اراضی واگذار شده ارتش افزود: یک میلیارد تومان اعتبار اولیه برای احیاء فضای سبز و تهیه نقشه و بکارگیری مشاور در نظر گرفته شده است که امیدواریم سال آینده این طرح وارد مرحله اجرایی شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7