ایرنا/سرپرست اداره ثبت احوال گلپایگان از رشد 7 درصدی ازدواج در سال جاری در این شهرستان خبر داد.
محمدرضا غفاری روز چهارشنبه در جلسه ثبت وقایع حیاتی گلپایگان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان افزود: در چهار ماه نخست امسال 200 فقره ازدواج در این شهرستان ثبت شده در حالی که در مدت مشابه سال قبل 186 مورد ازدواج رخ داده که موید رشد 7 درصدی در سالجاری است.
وی از ثبت 370 ولادت در این مدت خبر داد و گفت: در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که این تعداد 422 مورد بود، کاهش 19 و 4 درهم درصدی را شاهد هستیم.
غفاری همچنین در باره آمار فوت شدگان در مدت یاد شده خاطرنشان کرد: 204 فوتی در این شهرستان به ثبت رسیده است در حالی که این رقم در سال گذشته 190 مورد بود.
سرپرست اداره ثبت احوال گلپایگان همچنین گفت: تعویض شناسنامه های قدیم و کارت ملی هوشمند با همکاری شهرداری های سه شهر و دهیاران در دستور کار این اداره قرار دارد.
وی افزود: از جمعیت 73 هزار و 917 نفری واجدان شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در این شهرستان تاکنون 66 هزار و 48 نفر برای دریافت کارت ملی خود اقدام کرده اند که بیش از 90 درصد از واجدان شرایط را شامل می شوند.
شهرستان گلپایگان با جمعیت افزون بر 90 هزار نفر در سه شهرگلپایگان، گوگد و گلشهر و 52 روستا و آبادی در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18