ایسنا/ مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه مهمترین مشکل گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب را تامین اعتبار آن دانست و گفت: اگر اعتبار باشد، این پروژه کمتر از یکسال انجام خواهد شد.
سیروس شهبازی اظهار کرد: پروژه گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب منتظر تامین اعتبار است و هنوز بودجه‌ای برای آغاز آن نداریم.
وی با بیان اینکه مطالعات اولیه و اعتبارسنجی گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب انجام شده، اعتبار مورد نیاز برای اجرای آن را 250 میلیارد ریال برآورد کرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه یادآور شد: اگرچه بر اساس قانون شرکت‌های خدمت رسان از جمله شرکت گاز موظف به کشیدن خطوط تا درب ورودی شهرک‌ها هستند، اما باید اعتبار گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور در بودجه سنواتی برای شرکت ملی گاز لحاظ شود و سپس این بودجه برای اجرای پروژه در اختیار شرکت گاز استان قرار بگیرد.
به گفته شهبازی، هنوز این کار از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور انجام نشده است.
وی خاطرنشان کرد: مکاتبات زیادی از سوی مسئولین ارشد استان نیز برای تامین اعتبار این طرح انجام شده، اما تاکنون به نتیجه نرسیده است.
وی معتقد است، اگر مشکلات پیش روی تامین اعتبار این پروژه حل شود ظرف مدت شش ماه تا یکسال گازرسانی به منطقه ویژه انجام خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :