مهر/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از الزام رعایت نرخ تن بر کیلومتر در پایانه‌های این استان خبر داد.
فریبرز کرمی اظهار داشت: با بررسی های به عمل آمده از سالن اعلام بار مشخص شد بیشتر بارها در سالن اعلام بار پایانه رسوب کرده و رانندگان از حمل برخی کالاها در بعضی مسیرها خودداری می‌کنند.
وی افزود: به پیشنهاد انجمن صنفی رانندگان شهرستان کرمانشاه پس از برگزاری جلسه با تشکل صنفی شرکت‌ها و رانندگان، الزام اعلام و حمل بار در پایانه بار اجرایی می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: با توجه به الزام رعایت نرخ تن بر کیلومتر، اداره حمل و نقل کالا موضوع الزام رعایت نرخ تن بر کیلومتر برای همه کالاها به غیر از محمولات شرکت پخش فرآورده های نفتی را در قالب بخشنامه ای به همه شرکتها و موسسات حمل و نقل کالا در سطح استان اعلام کند.
وی بیان داشت: همچنین در راستای آشنایی افسران پلیس راه و پرسنل گشت دروازه ای با نحوه نظارت بر فعالیت شرکت های حمل و نقل و رانندگان ناوگان برون شهری ادارات حمل و نقل کالا و ایمنی ترافیک نسبت به برگزاری کارگاه آموزشی در این راستا اقدام می‌کنیم.
این مسئول عنوان کرد: در این راستا کنترل و نظارت بهتر و موثرتر بر فعالیت مدیران فنی شرکت ها و موسسات حمل و نقل کالا و مسافر، اداره ایمنی ترافیک گزارشی از لیست مدیران فنی شرکت ها و موسسات حمل و نقل کالا و مسافر برای اقدامات بعدی به معاونت حمل و نقل ارائه خواهد کرد.
کرمی خاطرنشان کرد: انجمن صنفی شرکتها و موسسات حمل و نقل کالا در سطح استان در کمیسیون ماده ۱۱ و یک نماینده از انجمن صنفی کارگری رانندگان در سطح استان در کمیسیون ماده ۱۲ در این کمیسیون حضور دارند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :