جماران/در مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، «سیدصادق موسوی» به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استان منصوب و از زحمات «پرویز شریفی» تقدیر شد.
«محمد نوذری» معاون سیاسی استاندار در این مراسم اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن ایام اربعین، موضوع پدافند غیر عامل از اهمیت ویژه تری برخوردار است.
وی تاکید کرد: تکمیل شدن طرح جامع پدافند غیر عامل استان ایلام باید در دستور کار مدیران جدید این حوزه باشد.
شریفی، مدیرکل پیشین پدافند غیر عامل نیز گفت: آنچه در توان داشتیم انجام دادیم و بخش زیادی از طرح جاع پدافند غیر عامل استان انجام شده است.
وی با تشکر از حمایت های مجموعه دولت در استان، تصریح کرد: علیرغم کمبود نیروی تخصصی در این حوزه، قدم های مثبتی برداشته شد و پدافند غیر عامل استان ایلام در سال گذشته به عنوان اول کشور دست یافت و در کشور دست یافت.
شریفی با بیان اینکه شرح وظایف حوز پدافند، بسیار گسترده است، گفت: امروز در قرارگاه بیولوژی، قرارگاه سایبری و کارگروه های 11 گانه حوزه پدافند حرف های زیادی برای گفتن داریم و امروز دغدغه ی ما رفع کردن مشکلات در درون دستگاه بود و انرژی زیادی را برای این موضوع صرف کردیم.
موسوی، مدیرکل جدید پدافند غیر عامل استان نیز گفت: برای رسیدن به اهداف و برنامه ها نیازمند حمایت مسئولین ارشد استان هستیم و افق ما تحقق خواسته های رهبری در حوزه پدافند غیر عامل و اتکای استان به داشته های خود است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a