فارس/نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس از پیگیری ایجاد دفتر نمایندگی امور خارجه در همدان خبر داد.
امیر خجسته از دیدار خود با وزیر امور خارجه کشور خبر داد و اظهار کرد: اقدام مضحک آمریکا در تحریم محمدجواد ظریف به شکست حتمی منجر خواهد شد.
وی با بیان اینکه تلاش برای عدم برقراری روابط دیپلماتیک و مذاکره با مسوول ارشد روابط خارجی کشور بزرگی مانند ایران محکوم به شکست است گفت: وزارت خارجه آمریکا و تیم امنیتی کاخ سفید در این دوره متشکل از ضعیف‌ترین و کوته‌فکرترین افراد ممکن در چند دهه اخیر آمریکا هستند و تا به حال در چندین نوبت با اقداماتی تمسخرآمیز موجب تضعیف بی‌سابقه دستگاه دیپلماسی نظام سلطه شده‌اند.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه کاخ سفید در تحریم وزیر امور ‌خارجه کشور ایران انتقام‌جویانه و عصبی رفتار کرد افزود: اثرگذاری، روشنگری و تبعیت از اصول ایدئولوژیک کشور و ‌رهبر معظم انقلاب در مسئول سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران مشهود و ستودنی است و آمریکا این موضوع را خلاف منافع سلطه‌طلبانه خود می‌بیند.
وی در پایان از پیگیری ایجاد دفتر نمایندگی امور خارجه در استان همدان هم خبر داد و گفت: بر اساس اعلام وزارت امور خارجه و مسایل مطرح شده در دیدار با آقای ظریف، افتتاح دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان همدان مترصد تحویل ملک و محلی مناسب توسط استانداری است که قطعا باید پیگیری و نتیجه نهایی به زودی اعلام می‌شود.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e