فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از دستگیری سارقان اماکن خصوصی در ساوجبلاغ خبر داد و گفت: متهمان به 19 فقره سرقت از اماکن خصوصی در شهر جدید هشتگرد اعتراف کردند.
مهدی فضلی علیشاه، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی در شهر جدید هشتگرد رسیدگی به موضوع در دستورکار پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیسی مشخص شد که سارقان بااطمینان از خالی بودن سکنه ها، از طریق دیوار و پشت بام وارد اماکن خصوصی شهروندان شده و اقدام به سرقت اموال باارزش آنان می کنند.
وی بیان کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی چهار نفر از متهمان شدند و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه سارقان را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
فضلی علیشاه افزود: متهمان ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند اما در مواجهه با مدارک و مستندات کارآگاهان لب به اعتراف گشوده و به 19 فقره سرقت از اماکن خصوصی در شهر جدید هشتگرد اقرار کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیر زیادی لوازم سرقتی منزل اعم از پمپ آب، لوازم آشپزخانه و اقلام صوتی تصویری کشف شد.
وی از دستگیری دو نفر مالخر در این رابطه خبر داد و اذعان کرد: متهمان پس از سرقت لوازم قیمتی را به مخفیگاه مالخرها انتقال داده و با قیمت ناچیزی به فروش می رساندند.
فضلی علیشاه در پایان مطرح کرد: پس از تشکیل پرونده متهمان جهت سیر مراحل قانونی به همراه اموال مکشوفه تحویل مراجع قضائی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af