خبرآنلاین/فرمانده انتظامی شهرستان دورود گفت: با تلاش پلیس فتای شهرستان یک نفر که اقدام به برداشت اینترنتی ۶۰۰ میلیون ریال وجه نقد کرده بود دستگیر شد
سرهنگ نبی اله قاسمی در این رابطه به خبرنگار خبرآنلاین در دورود گفت: در پی شکایت احدی از شهروندان مبنی بر اینکه از حساب بانکی وی طی چندین مرحله مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال به صورت اینترنتی برداشت شده است بهمین منظور موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا شهرستان قرار گرفت.
وی افزود : پس از پیگیری و بررسی توسط پلیس فتا مشخص شد برداشت از حساب شاکی با استفاده از بستر اینترنتی یک شرکت مشخص صورت گرفته که طی آن متهم در چندین مرحله اقدام به انتقال وجه به حساب شخصی خود و خرید کالا کرده است که بلافاصله پس از شناسایی با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات دستگیر و به پلیس فتای شهرستان تحویل داده شد.
سرهنگ قاسمی همچنین: متهم در بازجویی فنی پلیسی و مواجهه شدن با دلایل و مستندات به بزه انتسابی اعتراف نمود و به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی مراجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان دورود در پایان گفت : شهروندان نکات پیشگیرانه و عدم ارائه اطلاعات حساب بانکی خود به دیگران را جدی بگیرند که دچار این چنین مشکلاتی نشوند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9