شبستان/سید احمد میرعمادی نماینده وای فقیه در استان لرستان و سید موسی خادمی استاندار لرستان، امروز(١٦مرداد)، آمده است: هفدهم مردادماه سالروز شهادت خبرنگار متعهد محمود صارمی در میان اوراق تقویم مناسبت های کشور، ارزش و اهمیت خاصی دارد.
در این پیام افزود شده است: این روز مجالی است برای تقدیر از زحمات و خدمات خبرنگاران و دست‌اندرکاران عرصه خبر و اطلاع رسانی، فرهیختگانی که به واسطه ی آگاهی و شناخت بیشتر از مسایل و ارتباط با اقشار مختلف مردم از یک سو و دستیابی آسان به مسئولین و تصمیم گیرندگان امور از سوی دیگر ، تاثیر چشمگیری بر افکار عمومی و امور جامعه داشته و نقش مهمی در پیشرفت کشور ایفا می کنند.
همچنین در این پیام آمده است: آنچه که در این روز، مهم است و به معنی تداوم راه شهید صارمی تلقی می شود داشتن دغدغه های انسانی و اسلامی، نوع دوستی،خیرخواهی ،قانون گرایی ، ترجیح منافع عمومی ومصالح جمعی بر منافع شخصی و تلاش برای تعالی کشور و تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی است.
در ادامه آمده است: لازم میدانیم با گرامیداشت یاد و خاطره ی همه شهیدان اهل قلم به ویژه خبرنگارشهید محمود صارمی این روز ماندگار را به همه اهالی رسانه و خبر تبریک عرض نماییم. امیدواریم خبرنگاران و رسانه نگاران ودست اندرکاران عرصه ی اطلاع رسانی در راستای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و پیشرفت کشور بیش ازپیش موفق باشند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9