خبرآنلاین/فرمانده انتظامی شهرستان لردگان گفت: در پی تماس شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی (110) مبنی بر سرقت طلا و زیورآلات فرزند خردسالش در یکی از پارک‌های شهر لردگان توسط زنی ناشناس، اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس جهت شناسایی و دستگیری این سارق آغاز شد.
سرهنگ سیروس میرزایی افزود: پس از حضور به موقع ماموران و تحقیقات میدانی مشخص شد، سارق زنی 28 ساله است که با ترفندهای مختلف طلا و زیورآلات کودکان را در شهر لردگان به سرقت می برد.
سرهنگ میرزائی ادامه داد: این سارق زن با کمک همشهریان دستگیر و جهت ادامه رسیدگی و سیر مراحل قانونی به کلانتری محل منتقل گردید.
این مقام انتظامی با بیان اینکه یک جفت گوشواره طلا متعلق به شاکی از وی کشف شد، گفت: تحقیقات از متهم جهت تکمیل پرونده ادامه دارد.
سرهنگ میرزایی با بیان اینکه خانواده ها از آراستن کودکان خود به زیورآلات و رهاکردن آنها در معابر عمومی خودداری کنند گفت: به کودکان خود آموزش دهید که به افراد ناشناس اعتماد نکنند و در اماکن عمومی و اطراف محل سکونت خود کودکان را تنها نگذارید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3