مهر/سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد گفت: کیفیت خدمات درمانی در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد.
مجید شیرانی عصر چهارشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت: فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی بسیار گسترده است و همین امر حساسیت کار را بالا می‌برد.
وی با بیان اینکه بهداشت و درمان جز نیازهای اولیه است، افزود: دانشگاه ملزوماتی دارد که متاسفانه در زمینه زیرساخت های بهداشتی درمانی با مورد توجه نبوده است و اکنون کشور در زیرساخت های بهداشتی و درمانی ضعیف است.
شیرانی تصریح کرد: در تجهیزات و دارو و مواد اولیه به خارج از کشور وابسته هستیم اما قدم های خوبی برداشته شده است.
وی ادامه داد: ایران به واسطه اهداف عالیه خود مورد حمله دشمن قرار می گیرد و این امر امکان ارائه خدمت مناسب را صلب می‌کند.
شیرانی با اشاره به اینکه همه در کشور اهل یک خانواده هستند و ضعف ها گفته می شود تا اینکه رشد حاصل شود، ادامه داد: درصدی از نیروی انسانی در دانشگاه علوم پزشکی کیفیت لازم را ندارد و با وجود نیروهای تحصیل کرده و آموزش دیده اما در گزینش با اعمال برخی سهمیه ها، امر آموزش عادلانه نمی‌شود.
وی اضافه کرد: قوانینی موجود است که نیروهای ناکارآمد را به برخی سیستم ها تحمیل می کند و این امر ممکن است کار را کند کرده و اشتباهاتی ایجاد شود.
شیرانی با بیان اینکه با وجود گستردگی کار در دانشگاه علوم پزشکی تلاش شده تا خدمات استاندارد ارائه شود، بیان کرد: بکارگیری نیروی کم توان در دانشگاه علوم پزشکی موجب آسیب یه سلامت مردم محلی می شود و این موارد باعث می شود اعتراف کنیم در ارائه خدمت گاهی نقص داریم.
وی در موضوعات پزشکی قانون یک قسمت کوچک کار بوده و قسمت عمده ای با مسئولیت پذیر بودن و تعامل پزشک و کادر درمانی با بیمار است.
شیرانی گفت: کار در این دانشگاه تنها یک کار اداری نیست و باید خدمات به درستی ارائه شود که همواره نیروهای خوب درمانی با وجدان، با مسئولیت، دارای علم بوده و قوانین را رعایت می کنند.
سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد گفت: یکی از موثرترین بازوها برای بیان این اعترافات اصحاب رسانه هستند که نقصان را با زبان تخصصی و نقدانه و غیر تخریبی نقد کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3