ایرنا/ معاون قضایی و برنامه‌ریزی دادگستری استان فارس بیان داشت: پرونده شهادت امام جمعه شهرستان کازرون رسیدگی شد و حکم قصاص قاتل شهید خرسند در دیوان‌عالی کشور مورد تایید قرار گرفته و اجرای آن در دستور کار است.
سیدعبدالنبی نجیبی در آیین تکریم و معارفه دادستان شهرستان کازرون با اشاره به نقشه منافقین در شهر انقلابی کازرون اظهار داشت: در شهرهایی که سابقه انقلابیگری بیشتری دارند دشمن بیشتر لانه می‌کند.
معاون قضایی و برنامه‌ریزی دادگستری استان فارس با بیان اینکه مردم کازرون در خط ولایت هستند و اجازه نمی‌دهند این چهره نورانی مخدوش شود، گفت: انقلابی بودن از ویژگی خاص مردم کازرون است.
وی ادامه داد: دستگاه قضایی به دو نوع جرم، اجتماعی و خاص رسیدگی می‌کند که نحوه اجرای عدالت در جرایم خاص برخورد و در جرایم اجتماعی، پیشگیری است.
معاون قضایی و برنامه‌ریزی دادگستری استان فارس از برخورد قاطع در مقابل افراد شرور و مفسدان خبر داد و گفت: در برخورد با آن‌ها تاکید داریم و جنایتشان را بلند فریاد می‌زنیم.
در این آیین از زحمات حجت‌الاسلام عبدالحسین لطفی قدردانی و مصطفی انصاری‌فرد به عنوان دادستان جدید شهرستان کازرون معرفی شد.
حجت الاسلام محمد خرسند در سال ۱۳۴۶ در شهرستان کازرون به دنیا آمد و مهر سال ۱۳۶۴ وارد حوزه علمیه کازرون شد، دروس سطح را در حوزه علمیه کازرون گذراند و پس از آن ۸ سال در دروس خارج فقه حوزه علمیه قم شرکت کرد و در این مدت از محضر مراجع و بزرگان بهره برد
وی از دوم شهریور ۸۶ به عنوان دومین امام جمعه کازرون فعالیت داشت و در سال ۹۱ نیز به عضویت شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درآمد.
وی بامداد هشتم خرداد سال جاری در حالی که به اتفاق همسر خود از آیین احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان بازگشته بود، مورد سوء قصد قرار گرفت و به شهادت رسید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913