ایمنا/کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به افزایش سرعت باد طی امروز تا فردا، گفت: در نواحی شرق و جنوب شرق استان و برخی مناطق مرکزی پدیده گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی انتظار می رود.
رضا کریمیان با اشاره به تداوم ناپایداری جوی در استان، اظهار کرد: در سه روز آینده آسمان بیشتر مناطق استان صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود.
وی با اشاره به افزایش سرعت باد طی امروز و فردا، گفت: در نواحی شرق و جنوب شرق استان و برخی مناطق مرکزی، پدیده گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی انتظار می‌رود.
کارشناس پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوای استان در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت، افزود: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز ۴۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک‌ترین ساعات صبح فردا ۲۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد بود.
وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۴۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و وبویین میاندشت و میمه با دمای ۱۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.



همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18