ایرنا/رئیس پلیس راه استان همدان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در جاده کرمانشاه - همدان یک کشته و سه مجروح بر جا گذاشت.
سرهنگ رضا عزیزی روز پنجشنبه بیان کرد: این سانحه فوتی ساعت ۹ صبح امروز در نزدیکی روستای آب باریک شهر بهار به علت خستگی و خواب آلودگی راننده رخ داده است.
وی افزود: خستگی و خواب آلودگی راننده منجر به خروج وسیله نقلیه از مسیر اصلی و واژگونی این خودرو شد که در این سانحه دختر پنج ساله به بیرون از خودرو پرتاب شده و جان خود را از دست داد و سه تن دیگر مصدوم شدند.
رئیس پلیس راه استان همدان بیان کرد: بستن کمربند ایمنی برای کودکان زیر ۱۲ سال ممکن نیست بنابراین مجهز کردن خودرو به صندلی کودک توصیه می شود و این کودک پنج ساله نیز به علت نبستن کمر بند ایمنی از شیشه خودرو به بیرون پرت شده است.
سرهنگ عزیزی اظهار داشت: ۷۸ فقره تصادف فوتی چهار ماهه سالجاری رخ داده که منجر به مرگ ۱۰۳ تن شده است و طبق بررسی های صورت گرفته ۷۰ درصد سوانح فوتی مربوط به سواری بوده است.
وی با بیان اینکه علت ۴۱ درصد سوانح برون شهری همدان بی توجهی به جلو افزود: ۶۰ درصد سوانح رانندگی برون شهری در جاده های اصلی، ۲۳ درصد در راه های فرعی و ۱۷ درصد در راه های روستایی رخ داده است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e