فارس/همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار، خبرنگاران همدانی با حضور در گلزار شهدای شهر همدان با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند.
در این مراسم جمعی از اهالی رسانه و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و جمعی از مسوولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ابتدا بر سر مزار شهید مدافع حرم شهید همدانی حاضر شده و با نثار گل و قرائت فاتحه بر روان این شهید گرانقدر یاد و خاطر ایشان را گرامی داشتند و با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند.
مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: امروز همزمان با روز خبرنگار واجب بود تا بر سر مزار شهدا حاضر شویم و با قرائت فاتحه‌ای با آرمان‌های آنها تجدید بیعت کنیم.
مهرداد حمزه در ادامه از همه افرادی که در برگزاری همایش روز خبرنگار نقش داشتند قدردانی کرد و افزود: مراسم روز خبرنگار به دلیل همزمان شدن با شب شهادت امام محمدباقر(ع) یک روز زود‌تر برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در ادامه با تاکید بر اینکه شهدا به گردن کشور، نظام و همه ما حق دارند اظهار کرد: امروز در اینجا حاضر شده‌ایم تا با آرمان‌ها و اهداف شهدا تجدید میثاق کنیم.
احمدرضا احسانی افزود: خبرنگاران باید از امروز که روز خبرنگار است تا روز خبرنگار سال آینده را به عنوان سال جدید برای ایجاد تحول، آگاهی بخشی و خدمت به مردم در نظر بگیرند.
اهالی رسانه در ادامه بر سر مزار شهید خوش‌لفظ و مزار خبرنگاران متوفی حاضر شده و فاتحه‌ای نثار روح این بزرگان کردند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e