پایگاه خبری پلیس/ فرمانده دریابانی استان هرمزگان از شناسایی و توقیف یک فروند لنج تجاری متخلف با بیش از 4 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در بندرشیوء شهرستان پارسیان خبر داد.
سرهنگ "حسین دهکی" اظهار داشت: مرزبانان پایگاه دریابانی پارسیان در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک فروند لنج تجاری حامل کالای قاچاق در اسکله "بندر شیوء" پهلو گرفته است بلافاصله برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: مرزبانان پس از دقایقی گشت زنی شناور متخلف را در اسکله این بندر شناسایی و در بازرسی تخصصی از آن انواع کالای قاچاق شامل 15 دستگاه کولر، 15 حلقه لاستیک خودرو، 96 ثوب البسه، 450 بسته مواد خوراکی، 36 کیلوگرم چای، 6 عدد چمدان، 5 دستگاه یخچال، 5 دستگاه ماشین لباسشویی، 6 دستگاه تلویزیون و 2 هزار عدد ادوات صیادی را کشف کردند.
فرمانده دریابانی استان هرمزگان با اشاره به توقیف شناور و دستگیری یک متهم، تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالای قاچاق کشف شده را 4 میلیارد و 6 میلیون و 800 هزار ریال برآورد کردند که پس از انجام اقدامات قانونی، تحویل مراجع ذی صلاح شدند.
سرهنگ دهکی پیامد قاچاق کالا برای کشور را رشد مصرف گرایی، تجمل گرایی و نابودی تولید ملی توصیف کرد و از مرزنشینان خواست با ارائه اطلاعات خود در خصوص قاچاقچیان، در حمایت و پشتیبانی از منابع ملی و حفظ و استمرار امنیت اقتصادی سهیم باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121