قدس آنلاین/ شامگاه روز چهارشنبه به دنبال تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، بلافاصله ماموران انتظامی و عوامل آتش نشانان به محل اعزام شدند.
سرهنگ علی پاکدل در این باره گفت: قسمتی از یک ساختمان مسکونی دچار آتش سوزی و بخشی از این واحد مسکونی کاملا آتش گرفت به طوری که هنگام رسیدن ماموران انتظامی و آتش نشانان دود و شعله فراوانی از پنجره های این منزل خارج می شد.
وی افزود: همسایگان اعلام کردند که مردی سالخورده در این واحد مسکونی زندگی می کند که احتمال می رود درداخل دود و آتش گرفتار شده باشد.
پاکدل ادامه داد: ماموران انتظامی و آتش نشانی به سرعت با قطع جریان برق و گاز به ایمن سازی محل حادثه پرداخته وپس از گشودن درب واحد مسکونی با تجهیزات مخصوص، با استفاده از دستگاه های تنفسی، تجهیزات فردی و لوله های آبرسانی خود را به کانون آتش رساندند و با تلاش فراوان این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: آتش نشانان در حین عملیات خاموش کردن آتش، جسد سوخته پیرمردی حدوداً ۸۰ ساله را یافتند.
فرمانده انتظامی بجنورد خاطرنشان کرد: پرونده ای در این خصوص تشکیل و تحقیقات ادامه دارد.
شایان ذکر است: کارشناسان سازمان آتش نشانی بجنورد در حال بررسی علت بروز این حادثه هستند و به محض تکمیل و مشخص شدن اطلاع رسانی خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45