باشگاه خبرنگاران/استاندار آذربایجان شرقی از تجهیز و راه‌اندازی موزه مطبوعات استان تا سه ماه آتی خبر داد.
پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در جشن روز خبرنگار در انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان، ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار، گفت: نامگذاری مناسبت‌ها دو فلسفه اصلی دارد و علاوه بر این‌که فرصتی برای قدردانی از فعالان حوزه فراهم می‌کند، باعث می‌شود تا اهمیت موضوع نامگذاری نیز در جامعه تبیین شود.
وی با تاکید بر این‌که پیشرفت و تعالی جامعه در سایه آگاهی، اطلاعات، دانش و مهارت رسانه‌ای است، افزود: در این رابطه عمده بار مسئولیت بر عهده رسانه‌ها است.
وی با بیان این‌که خبرنگاری صرفا علم، تکنیک، سواد و... نیست، بلکه حرفه‌ای سرشار از عشق و مسئولیت است، افزود: همه نمی‌توانند خبرنگار شوند، چرا که این حرفه مقدس به استعداد، زکاوت و قریحه خبرنگاری نیاز دارد.
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که جامعه خبری استان از تدبیر، توانایی و کیاست کافی برخوردار است، تاکید کرد: دوران مشروطه و همچنین دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دوران اوج خبرنگاری و فعالیت خبری در ایران است.
وی با بیان این‌که وجود تعدد رسانه‌ها در استان نشانگر آن است که جامعه ما به این حرفه ارزش بسیاری قائل است، افزود: از زحمات و تلاش‌های بی وقفه و موثر این قشر قدردان هستیم.
وی با بیان این‌که هدف از زندگی رسیدن به حقیقت است، اظهار کرد: حقیقت زندگی کشف نمی‌شود مگر به وسیله انسان‌های تکاپوگر و آنانی که حقیقت جامعه را نشان می‌دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf