ایرنا/ رئیس شبکه دامپزشکی اراک روز پنجشنبه در گفت و گویی بیان داشت: این فرآورده ها در جریان ۱۳ هزار و ۶۹۶ مورد بازدید از مراکز تولید، نگهداری، عرضه و کشتارگاه های این شهرستان کشف و از چرخه مصرف انسانی خارج شده است.
دکتر «محمد رضا جوانمرد» گفت: ۴۷۳ مورد نمونه برداری از فرآورده های خام دامی در این بازدید ها انجام گرفت و در این راستا ۳۹ متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی ادامه داد: ۵۱۶ میلیون ریال جریمه نقدی برای یکی از واحدهای متخلف شهرستان اراک صادر، سه واحد مهر و موم و یک واحد به عدم فعالیت در این شهرستان به مدت یک سال محکوم شد.
رئیس شبکه دامپزشکی اراک گفت: برگزاری کلاس های اموزشی برای ارتقا سطح علمی و آگاهی بخشی به متصدیان رستوران ها، تالار باغ ها و فروشگاه های زنجیره ای از جمله اقدامات این شبکه در این مدت بوده است.
جوانمرد خاطرنشان کرد: چهار میلیون و ۳۹۵ هزار قطعه جوجه ریزی در این مدت در واحدهای پرورش طیور گوشتی و تخمگذار شهرستان اراک انجام شده است.
کلانشهر اراک با ۶۵۰ هزار نفر جمعیت از سه بخش مرکزی و ساروق و معصومیه تشکیل شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f