ایرنا/ فریبا گودرزی روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: در بخش هایی از استان‌های اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و بخشی از آذربایجان غربی و شرقی و ارتفاعات هرمزگان بعدازظهر امروز رشد ابر و بارش پراکنده باران و رعد و برق را شاهد خواهیم بود.
کارشناس هواشناسی ادامه داد: در دو روز آینده سواحل دریای خزر، گیلان، مازندران و گلستان بارش باران و وزش باد را تجربه خواهد کرد.
گودرزی افزود: طی این مدت دریای خزر به خصوص سواحل غربی، مواج و متلاطم است. طی سه روز آینده، در شهرهای شرق و جنوب شرقی مانند خراسان جنوبی، کرمان و سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل شاهد وزش بادهای شدید، همراه با گرد و غبار خواهیم بود. این وضعیت با شدت کمتر در یزد، اصفهان، جنوب سمنان، تهران، قم و استان مرکزی دور از انتظار نیست.
وی خاطرنشان کرد: در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آتی با جریانات شمالی روی دریای خزر ضمن کاهش دما، بارندگی در سواحل دریای خزر، استان اردبیل، برخی از مناطق شمال غرب کشور و دامنه های البرز غربی آغاز می شود که بارش در سواحل خزر به نسبت شدید است.
این کارشناس اظهار داشت: خلیج فارس و دریای عمان امروز و فردا مواج است. تهران کمی نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد است و ۳۷.۲۵ درجه سانتی گراد نوسانات دمایی این شهر است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253