باشگاه خبرنگاران/ مدیر عامل شرکت اب منطقه ای کرمانشاه گفت: توسعه مدیریت می تواند ساختار سازمانی را در رسیدن به اهداف مورد نظر کمک کند و موجبات روشنگری در سیستم شود.
درویشی مدیر عامل شرکت اب منطقه ای کرمانشاه گفت: موضوع جلسات توسعه مدیریت می تواند ساختار سازمانی را در رسیدن به اهداف مورد نظر کمک کند و موجبات روشنگری در سیستم شود و فضا را برای استفاده از تمام منابع مهیا نماید.
درویشی گفت: تمام این تلاش‌ها برای آن صورت می‌پذیرد که به یک ایده ال در شان شرکت برسیم جایگاهی که بر اساس استاندارد‌های مناسب تعریف شده است.
وی گفت: در همین حوزه توسعه مدیریت شاخص‌هایی وجود دارند که از اهمیت بالایی برخوردارند مسائل مدیریتی و مسائل فرهنگی و بی انگیزگی که گا‌ها در محیط کار ایجاد می شود و ما باید سعی کنیم این رخوت و بی تفاوتی شناسائی و درمان شوند همه این موارد فقط مباحث مالی و معیشتی نیست ما نیاز به کار فرهنگی داریم ما نیازمند آموزش در برخی سطوح و ایجاد اخلاق حرفه‌ای توسعه این اخلاق در همه سیستم و بدنه اداری هستیم و در آن احساس مسئولیت مهمتر از باقی مسائل است.
او گفت: ما امانتدار یک سرمایه بزرگ هستیم و وامدار مردم و باید دین خود و تکلیفی که به ما واگذار شده است را به خوبی ادا نمائیم و قطعا این ادای تکلیف در خدمتگزاری بهتر و بیشتر است باید تلاش کنیم که در تحول اداری همکاران ضمن درک واقعیت‌های سازمان برای رفع مشکلات تلاش مضاعف نمایند.
درویشی افزود: باید به سمت شرکت داری جلو برویم و برنامه ریزی ما نیز همین باشد باید سعی کنیم نسل جوان و شاغل در شرکت را با تجربیات کاری و اخلاقی خود راهنمائی کنیم این افراد آینده این شرکت هستند باید با ایجاد پشتوانه فرهنگی در کار و اخلاق زمینه سازی لازم در تحقق یک سازمان مناسب را انجام دهیم و مطمئنا این فرهنگ زمانی که محقق شود رسالت اصلی ما محقق شده است.
او بیان کرد : باید در توسعه مدیریت به دنبال توسعه فرهنگ سازمانی و اخلاق حرفه‌ای در کار باشیم همه موارد انجام این فرایند بلحاظ سخت افزاری و نرم افزاری وجود دارد و باید این رویکرد در سیستم پر رنگ شود.
درویشی گفت: ظرفیت‌های خوبی داریم پس باید از این نقطه قوت استفاده کنیم و از این پتانسیل استفاده نمائیم و افرادی متعهد دلسوز و توانمند پرورش دهیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246