تسنیم/ فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش گفت: خبرنگاران در این برهه از زمان سرداران خط مقدم پیکار با عملیات روانی دشمن محسوب می‌شوند.
امیر فرهاد آریانفر در نشست خبری که ظهر امروز در قرارگاه منطقه‌ای غرب برگزار شد، با اشاره به سالروز شهادت شهید صارمی در مرداد 1377 اظهار داشت: این شهید همراه با هشت نفر از عوامل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تکفیری طالبان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وی عنوان کرد: خبرنگاری و نویسندگی یکی از شاخصه های ارزشی هر جامعه محسوب می‌شود و خبرنگاری نیر از مشاغل سخت و پرمخاطره‌ای است و خبرنگاران در شرایط خاص جان خود را به خطر می‌اندازند که مردم را از وقایع و حوادث مطلع کنند.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش گفت: خبرنگاری بابصیرت و نیازمند افراد توانمند و هوشمندی نیز است که باید رسالت خود را نسبت به مردم انجام دهند.
آریانفر افزود: چنانچه از زاویه دیگر نگاه کرد خبرنگاران عناصر و سرداران خط مقدم پیکار با عملیات روانی دشمن محسوب می‌شوند و مدافع ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر هجمه روانی دشمن هستند که در این شرایط و برهه از زمان به ارزش والای خبرنگاری پی می‌بریم.
وی بیان کرد: خبرنگاران انعکاس‌دهنده ارزش‌های عاشورایی، معنوی، ایثارگری و شهادت‌طلبی‌ها هستند و بنابراین باید ارزش و منزلت خبرنگار و نویسنده را به عنوان یک شخصیت ارزشی معرفی کنیم. 
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نیروی زمینی ارتش گفت: رسالت یک خبرنگار در جامعه بسیار خطیر است و خبرنگار می‌تواند در توسعه عدالت اجتماعی نقش‌آفرین باشد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :