آخرین خبر/ معتمدیان گفت: رسانه‌ها را مرزبندی نمی‌کنیم و رسانه‌های منتقد را از حامیان دولت می‌بینیم، اما تخریب، خط قرمز ماست.
استاندار امروز به مناسبت روز خبرنگار در جمع خبرنگاران و روابط عمومی استاندار خراسان جنوبی: رسانه ها را مرزبندی نمی کنیم های استان افزود: خبرنگاری جز مشاغل سخت است چرا که خبرنگاران همه جا حضور دارند و ساعت اداری ندارند و با حداقل امکانات و دریافتی ها کار می کنند.
معتمدیان در پاسخ به خواسته های خبرنگاران مبنی بر برقراری بیمه و ثبات شغلی افزود: تلاش می کنیم در حد مقدور، برای این خواسته ها تعامل حداکثری داشته باشیم.
وی همچنین روابط عمومی را پل ارتباطی بین مسئولان دانست و گفت: یکی از مطالبات جدی ما از دستگاه های اجرایی، فعال بودن روابط عمومی هاست که باید به عنوان یک اولویت برای دستگاه ها تکلیف شود و ما خواهان تعامل بیشتر بین رسانه ها و روابط عمومی ها هستیم.
استاندار با تأکید بر همکاری خبرنگاران برای معرفی توانمندیها و طرح مشکلات استان افزود: در شورای فرهنگ عمومی پیش نویس توسعه سند رسانه در یک بازه زمانی، نهایی می شود تا به توسعه انعکاس فعالیت های استان کمک شود.
معتمدیان گفت: آموزش خبرنگاران به عنوان خبرنگاران حرفه ای یکی از موضوعات جدی است که در سطح دانشگاهی باید انجام شود.
وجود طولانی ترین و امن ترین مرز کشور در حوزه خراسان جنوبی و همچنین بازارچه های مرزی، مشکل بیمه کارگری، ورشکستگی در واحدهای تولیدی به دلیل نداشتن بازار، ایجاد صنایع فرآوری برای محصولات استراتژیک زرشک، زعفران و عناب، جاذبه های طبیعی و گردشگری از جمله کویر لوت با ثبت جهانی و استفاده از انرژی های تجدیدپذیر از موضوعاتی بود که استاندار از خبرنگاران خواست در خصوص انعکاس آن به مسئولان و معرفی شان به کشور بیشتر تلاش کنند.
وی همچنین هدف از سفرهای شهرستانی خود را برداشتن دیوار بین مردم و مسئولان دانست و افزود: با اعتبارات استانی نمی توانیم ظرفیت ها را شکوفا کنیم و هدف از دعوت مکرر مسئولان توسعه شتابان استان است.
اعطای 500میلیون تومان به خانه مطبوعات استان برای پرداخت وام قرض الحسنه به خبرنگاران، و صدور کارت برای استفاده سه روز در هفته از خدمات ورزشی، هدیه استاندار به خبرنگاران بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7