آخرین خبر/دکتر محمدمهران امینی فرد رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با اعلام تاسیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آن را هدیه ای به نسل های آینده عنوان کرد و گفت:رشته پزشکی مطرح ترین رشته آموزشی حوزه علوم پزشکی و دیگر رشته های تحصیلی در کشور است.
وی خاطر نشان کرد: در سال تحصیلی جدید دانشجوی دکتری پزشکی در این دانشگاه پذیرش می شود و علاقمندان می توانند ایرانشهر را به عنوان محل تحصیل خویش انتخاب نمایند.
دکتر امینی فرد از سهمیه ویژه بومی در سایر رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی خبر داد و افزود: رشته پرستاری و بهداشت محیط برای اولین بار در چابهار نیز از طریق کنکور پذیرش خواهد شد.
وی تصریح کرد: این افتخار بزرگ و غرور آفرین ایرانشهر به وجود دانشکده پزشکی و تربیت دانشجوی دکترای پزشکی پس از دو سال پیگیری مداوم امسال محقق گردید و با حضور دانشجوی پزشکی و دانشکده پزشکی موتور محرکه قوی آموزش و پژوهش و ایجاد حلقه بالینی تخصصی و فوق تخصصی خواهد شد و علاوه بر آن پس از پذیرش دانشجوی پزشکی بستر مناسب و پایه قوی جهت تربیت متخصص رشته بالینی نیز فراهم خواهد شد و این موفقیت حاصل ماهها تلاش نماینده محترم مردم ایرانشهر و مجموعه دانشگاه علوم‌پزشکی و حمایت های بی دریغ وزارت بهداشت بود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در پایان گفت:این دانشکده که در بستری مناسب با وجود زیرساخت های فیزیکی استاندارد و اعضای هیات علمی متخصص دانشگاه ایرانشهر شکل گرفته میتواند علاوه بر تربیت پزشک موردنیاز منطقه مرکز علمی فاخر و درخشانی در ایرانشهر شود.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c