آخرین خبر/طی حکمی از سوی نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند، صدیق آفرین مشاور ارشد در حوزه سواحل و امور بنادر استان منصوب شد.
عبدالغفور ایران نژاد نماینده مردم شهرستان های های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی با صدور حکمی صدیق آفرین، رئیس اداره سواحل و بنادر اداره کل بنادر و دریانوردی استان را به سمت مشاور ارشد در حوزه سواحل و امور بنادر و نماینده خود در بررسی طرح های کلان توسعه ای در سواحل مکران منصوب کرد.
در بخشی از این حکم آمده است: با توجه به دانش فنی، تجربه و شناخت از حوزه سواحل و بنادر مکران، قوانین حقوقی سواحل و بنادر و نیز طرح ها و اسناد بالادستی (طرح مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی، طرح ویژه توسعه سواحل مکران و ...) از این تاریخ به عنوان مشاور ارشد در حوزه سواحل و امور بنادر استان و نماینده اینجانب در بررسی طرح های کلان توسعه ای در سواحل مکران منصوب می گردید.
ایران نژاد، در متن حکم ضمن اشاره به ظرفیت مرزهای دریایی استان، بنادر تجاری و شیلاتی، ترمینال های مسافری و مواد معدنی، بسترهای تسهیل گر سرمایه گذاری مناطق آزاد تجاری-صنعتی؛ استان سیستان و بلوچستان را به عنوان دروازه ای بین المللی در حوزه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دانسته که میتواند در سطح ملی و بین المللی نقش آفرینی نماید.
نماینده مردم و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، ضمن ارسال رونوشت این حکم به استانداری سیستان و بلوچستان، فرمانداران شهرهای ساحلی استان و دبیرخانه کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل خواستار همکاری با وی شد.
کسب عنوان رئیس برتر در حوزه سواحل و بنادر کشور در سال ۹۷ با اقدامات مثبت و پایه ای در استقرار طرح مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی استان، نهادینه کردن قانون در ساخت و سازهای ساحلی، حفاظت و نظارت بر سواحل و انجام مطالعات مهندسی سواحل از جمله هیدروگرافی و مانیتورینگ سواحل استان از سوابق کاری صدیق آفرین است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c