ایرنا/ هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با صدرنشینی تیم فوتبال نود ارومیه به پایان رسید.
دبیر هیأت فوتبال آذربایجان‌غربی اظهار داشت: رقابت‌های این هفته لیگ برتر فوتبال استان با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف به پایان رسید.
حسین نیرویار افزود: در بازی‌های این هفته تیم نود ارومیه در خانه خود میزبان شهرداری پیرانشهر بود که توانست در یک دیدار پرگل این تیم را با ۶ گل شکست دهد.
وی اضافه کرد: در سایر دیدارهای این هفته تیم پرسپولیس حاجی‌خوش مهاباد با ۲ گل میزبان خود تیم کارگران میاندوآب را شکست داد؛ کیله‌شین اشنویه با سه گل مقابل میهمان خود شهرداری محمدیار به پیروزی رسید، هیات فوتبال شوط با نتیجه سه بر ۲ مقابل شهرداری گوگ‌تپه مهاباد مغلوب شد و دربی ارومیه بین تیم‌های نوشان و نوژین‌بهار با پیروزی ۲ بر صفر به نفع نوشان به پایان رسید.
نیرویار اظهار داشت: در پایان رقابت‌های این هفته تیم نود ارومیه با مجموع ۱۵ امتیاز از ۶ بازی به صدر جدول لیگ برتر فوتبال استان صعود کرد و تیم‌های نوشان و کیله‌شین اشنویه نیز هر کدام با ۱۴ امتیاز به ترتیب در رتبه‌های دوم وسوم قرار گرفتند؛ شهرداری پیرانشهر نیز با پنج امتیاز قعرنشین جدول است.
وی افزود: هفته هشتم این رقابت‌ها جمعه هفته آینده ( ۲۵ مردادماه ) با میزبانی تیم‌های شهرداری محمدیار، شهرداری گوگ‌تپه و حاجی‌خوش مهاباد، شهرداری پیرانشهر و نوژین‌بهار ارومیه به ترتیب از تیم‌های هیات فوتبال شوط، کیله‌شین اشنویه، نوشان ارومیه، کارگران میاندوآب و نود ارومیه ادامه پیدا می‌کند.
لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم‌های اول و دوم به رقابت‌های لیگ دسته سه کشور صعود می‌کنند.
سال گذشته تیم‌های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته سه کشور را کسب کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b