باشگاه خبرنگاران/رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: وزش باد نسبتا شدید، گرد وخاک و وقوع طوفان شن لحظه‌ای درشرق استان پیش بینی می‌شود.
حمیده حبیبی با اشاره به اینکه آسمان استان صاف تا کمی ابری است، گفت: وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک پدیده غالب استان کرمان طی امروز است.
او با اعلام اینکه در شرق، برخی مناطق شمالی استان وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک را داریم اظهار کرد: وقوع طوفان شن لحظه‌ای در شهرستان‌های فهرج و ریگان طی امروز و فردا پیش بینی می‌شود.
حبیبی با اعلام اینکه به دلیل وزش باد و گرد و خاک کاهش کیفت هوا و کاهش دید را در جاد‌های شرقی داریم بیان کرد: رانندگانی که قصد تردد از محور‌های مواصلاتی کرمان- سیستان و بلوچستان و شهداد - نهبندان دارند با احتیاط برانند و از شرایط جاده‌ها با خبر باشند.
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان گفت: کودکان، سالمندان و بیماران قلبی از رفتن به فضای باز خودداری کنند.
او اظهار کرد: در حالی قلعه گنج در ۲۴ ساعته گذشته با۴۶ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین روز را پشت سر گذاشته لاله زار با ۸درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه استان به ثبت رسیده است.
حبیبی حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۱۸ درجه سانتیگراد اعلام و تصریح کرد: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات به ۳۴درجه سانتیگراد می‌رسد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00