ایرنا/با کشف ۷۸ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک از سوی ماموران انتظامی در آزاد راه زنجان - قزوین، میزان انواع موادمخدر کشف و ضبط شده از ابتدای سالجاری تا به امروز /۱۹ مرداد/ به بیش از ۸۰۰ کیلوگرم رسید.
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان در جریان انتقال یک فقره محموله موادمخدر توسط یک سوداگر مرگ مطلع و دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند.
سردار رحیم جهانبخش افزود: پلیس مبارزه با موادمخدر استان زنجان و شهرستان ایجرود و ماموران کلانتری های ۱۱ ، ۱۲ و ۱۵ شهرستان زنجان موفق به شناسایی این محموله شدند.
وی ادامه داد: این میزان موادمخدر که توسط یک دستگاه کامیون در آزادراه زنجان - قزوین، حمل می‌شد توسط ماموران متوقف و در بازرسی از آن ۷۸ کیلو و ۷۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک که به شیوه ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف شد.
سردار جهانبخش اظهار داشت: در این ارتباط یک نفر به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل و تکمیل پرونده به همراه موادمخدر کشف و ضبط شده به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی این استان تحویل شد.
از ابتدای امسال تاکنون در مجموع بیش از ۸۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر از نوع تریاک، حشیش، گل، گراس، هروئین و شیشه در سطح استان زنجان توسط پلیس این استان کشف و ضبط شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd