ایرنا/کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان وضعیت جوی این هفته استان را قسمتی ابری با احتمال بارش‌های پراکنده پیش‌بینی کرد و گفت: دمای استان در این هفته خنک خواهد بود.
حسین سلطانی وضعیت جوی امروز استان را صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی و اظهار کرد: این وضعیت جوی از بعد از ظهر با افزایش ابر و احتمال بارش‌های رگباری همراه خواهد شد.
کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان شرایط جوی فردای استان را هم به مانند امروز دانست و افزود: احتمال بارش در روز یکشنبه بیشتر از امروز است، ضمن اینکه سرعت وزش باد هم افزایش می‌یابد.
وی به افزایش دما طی امروز اشاره و تصریح کرد: افزایش دمای پیش‌بینی شده برای امروز موقتی است و از فردا دما در سطح استان بین چهار تا هشت درجه کاهش می‌یابد.
سلطانی ادامه داد: استان زنجان در هفته جاری، دمای خنکی خواهد داشت.
کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان نوسان دمایی شهر زنجان را طی 24 ساعت گذشته بین 15 و 33 درجه در نوسان اعلام و تصریح کرد: دمای فعلی شهر زنجان 22 درجه بالای صفر است که نسبت به روز گذشته در این ساعت پنج درجه کاهش یافته است.
وی از ثبت دمای 15 درجه بالای صفر در زنجان به عنوان خنک‌ترین دما در سطح استان طی روز گذشته خبر داد و گفت: بالاترین دمای این بازه زمانی با 37 درجه بالای صفر از گرماب گزارش شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd