پلیس فتا/ سرهنگ‌ محمدعلی فرهودی سرپرست پلیس فتا قزوین در مصاحبه ای گفت: با نزدیک شدن به عید قربان هرساله شهروندان اقدام به خرید دام زنده برای ذبح اقدام می‌ کنندد.
وی ادامه داد: در بین شهروندان عزیز کسانی هستند که فریب تبلیغات نژادی دام زنده مانند گوسفند نژاد شال در استان قزوین و عکس‌های موجود در صفحه اینستاگرام سودجویان و کلاه‌برداران را می خورند و در نهایت به صورت اینترنتی خصوصا از طریق شبکه‌های اجتماعی اقدام به خرید می‌نمایند.هرساله کلاه‌برداران با این شگرد اقدام به فریب شهروندان می کنند.
سرهنگ‌ فرهودی در توصیه به شهروندان گفت:همشهریان قبل از رویت دام از پرداخت هرگونه وجه به فروشنده خودداری نموده و به صورت حضوری معامله خرید و فروش را انجام دهند.
وی افزود: یکی از شگردهای مجرمان در این خصوص، با توجه به بازه زمانی کم برای عید قربان،فروش دام زنده با قیمت پایین و کمبود نژاد درخواستی ، در نهایت دریافت مبلغی وجه به عنوان بعیانه بوده که بعد از دریافت وجه، فرد فروشنده دیگر پاسخگو نبوده و یا خرید مورد نظر از نظر نژاد درخواستی و سلامت جسمانی متفاوت می‌باشد.
سرپرست پلیس فتا قزوین در پایان از شهروندان درخواست کرد که در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا گزارش نمایند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9