فارس/ سرهنگ فخرالدین اصغری در گفت‌وگویی اظهار کرد: ساعاتی پیش تصادف دو دستگاه سواری پژو 405 و روآ 1 نفر کشته و 4نفر مصدوم برجای گذاشت.
وی گفت: این حادثه که در نزدیکی روستای ساری قشلاق از توابع شهرستان اصلاندوز و در 47 کیلومتری شهرستان پارس آباد اتفاق افتاد، سرنشین خودروی پژو روآ فوت کرد و مصدومان حادثه بعد از اقدامات درمانی با اتوبوس آمبولانس به بیمارستان امام خمینی(ره) پارس آباد منتقل شدند.
رئیس پلیس‌راه سربند شهرستان پارس آباد علت این حادثه را خستگی و خواب آلودگی پژو روآ اعلام کرد و بیان داشت: رعایت مقررات رانندگی، سرعت مطمئنه، رعایت فاصله طولی با خودرو مقابل و صحبت نکردن با سرنشینان و تلفن همراه باید توسط رانندگان رعایت شود.
گفتنی است؛ تصادف دیگری عصر روز گذشته بین دو دستگاه سواری تندر و کامیونت ایسوزو در 90کیلومتری شهرستان پارس آباد رخ داد که متاسفانه این تصادف یک کشته و 2مجروح داشت.
براساس اظهارات رئیس پلیس‌راه سربند شهرستان پارس آباد این تصادف نیز در حدفاصل روستای قره آغاج و قره خان بیگلو رخ داد و علت تصادف انحراف به چپ سواری خودرو تندو ال90 بوده است.
افزایش تصادفات محورهای مواصلاتی شمال استان می‌طلبد که مسؤولان توجه بیشتری به وضعیت این مسیر داشته باشند تا دیگر شاهد حوادث دلخراش در این محور مواصلاتی نباشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253