مهر/فرمانده انتظامی ایلام با بیان اینکه پیشگیری از سرقت یکی از اهداف مهم پلیس در استان است، گفت: در این راستا یک نفر سارق خودرو دستگیر و پنج فقره انواع سرقت نیز کشف شد.
سرهنگ جمال موسوی اظهار داشت:پس از وقوع چندین فقره سرقت و تماس شهروندان با مرکز فوریت های ۱۱۰ ، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳ قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی محل انجام سرقت ها و همچنین تحقیقات میدانی و با اشرافیت کامل سارقی که در امر سرقت خودرو فعالیت داشت، شناسایی و تحت کنترل قرار گرفت.
سرهنگ موسوی با اشاره به اینکه امنیت مطالبه به حق شهروندان است تصریح کرد: در یک عملیات موفق پلیسی سارق به همراه یکدستگاه خودرو پراید دستگیر شد.
وی با اشاره به اینکه سارق به ۵ فقره انواع سرقت اعتراف کرده است، خاطر نشان کرد:متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از شهروندان خواست؛ هشدارها و توصیه های پلیسی را جدی بگیرند و در صورت مشاهده افراد مشکوک از طریق مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a