ایرنا/جسد فردی که 13 مردادماه در رودخانه سیمره(حوزه استحفاظی استان ایلام)غرق شده بود، با تلاش های بهمن پرورش غواص کرمانشاهی از عمق این دریاچه بیرون آورده شد.
بهمن پرورش غواصی که موفق به پیدا کردن این جسد شد، روز شنبه اظهار داشت: در پی تماس های مسئولان شهرستان چرداول و همچنین خانواده شخص غرق شده، خود را در اولین فرصت به محل حادثه رساندم.
وی افزود: این فرد که به علت بی احتیاطی در کنار پل رودخانه سیمره به داخل آب افتاد و به دلیل عدم آشنایی با فنون شنا غرق شده بود.
این جانباز دفاع مقدس تاکید کرد: بعد از پنج روز تلاش شبانه روزی سرانجام موفق شدم عصر روز گذشته جسد متوفی را در روستای چم بور از توابع بخش زاگرس در حاشیه رودخانه سیمره پیدا و از آب بیرون بکشم.
پرورش گفت: پس از انجام تشریفات اولیه جسد متوفی جهت بررسی کامل به پزشکی قانونی سرابله منتقل شد.
وی با اشاره به اینکه بیشترین امدادرسانی ها را در خصوص غرق شدگی در رودخانه ها و سدهای کشور در استان ایلام انجام داده ام، گفت: من تمام زندگی خود را با عشق وقف این کار کرده ام، طی 20 سال تجربه در هشت کشور، 25 استان و 115 شهر ایران به غواصی و یافتن پیکر غرق شدگان در آب پرداخته و در این مدت توانستم 102 نفر را نیز زنده نجات دهم.
شهرستان 70 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 30 کیلومتری ایلام قرار دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a