مهر/فرمانده انتظامی ایلام از کشف ۱۱۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در ایلام طی سال خبر داد.
سردار نورعلی یاری در جمع خبرنگاران و به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: بی تردید کارکرد رسانه ها در ارائه تصویری از مشکلات موجود جامعه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاههای اجرایی، بی بدیل و غیرقابل انکار است.
وی کار حرفه ای را شاخصه یک رسانه عنوان کرد و گفت: اصحاب رسانه با شناخت از وضعیت موجود کشور، منطقه و جهان می توانند مطالب و گزارش های کیفی و پرمحتوا را مخابره کنند و تحقق این موضوع حساس،نیازمند مطالعه و کسب آگاهی است که تمام خبرنگاران باید به این سلاح آگاهی مجهز باشند.
فرمانده انتظامی استان ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات انجام گرفته پلیس در ۴ ماهه اول سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: در حوزه پلیس آگاهی با برنامه ریزی، اشراف اطلاعاتی ، همکاری مناسب با مراجع قضائی و استفاده از ظرفیت معتمدان و ریش سفیدان ، قتل ها در استان کشف،قاتلان آن دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
وی گفت: کاهش سرقت، دستگیری سارقان و مالخران اموال مسروقه از جمله اقداماتی بوده که با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان محقق شده است.
وی تصریح کرد: استان ایلام از حیث فراوانی وقوع سرقت حائز رتبه ۳۳ کشوری است و به عبارت دیگر ۳۲ استان دیگر بالاتر از استان ایلام قرار دارند.
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: اولین استانی هستیم که در برون سپاری کارهای حوزه تشخیص هویت ، حائز رتبه برتر هستیم.
وی به روز بودن علم کشف جرایم پرونده ها در حوزه تشخیص هویت پلیس اشاره کرد و گفت: کشف علمی پرونده ها با استفاده از سامانه های هوشمند و از طریق آزمایشگاه های الکترونیک جنایی از دیگر اقدامات پلیس آگاهی در این زمینه بوده است.
فرمانده انتظامی ایلام از کشف ۱۱۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در ایلام طی سال خبر داد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a