ایرنا/رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری سمند با ۲ خودرو در محور همدان- کردستاندر روز گذشته سه تن فوت و ۲ نفر مجروح شدند.
سرهنگ رضا عزیزی روز شنبه بیان کرد: یک دستگاه سواری سمند با چهار سرنشین در جاده همدان - کردستان و نزدیک روستای «پهنه بر» در حال تردد بود که به علت خواب آلودگی راننده، خودرو به سمت چپ جاده منحرف شد.
وی اضافه کرد: این خودرو در لاین دیگر جاده همدان- کردستان قرار گرفته و ابتدا با یک دستگاه وانت نیسان برخورد کرد که منجر به واژگونی این وسیله نقلیه شد.
رئیس پلیس راه استان همدان بیان کرد: در ادامه این خودرو به صورت رخ به رخ با یک دستگاه کامیون بنز تک برخورد کرده که منجر به مرگ سه تن و مجروح شدن یک نفر از سرنشینان سواری سمند شد.
سرهنگ عزیزی ادامه داد: مادر و دختر یک ساله به همراه راننده سواری سمند در این سانحه جان باختند و کودک سه ساله به علت سقوط به کف خودرو، از این سانحه جان سالم به در برد.
وی تاکید کرد: در این قبیل جاده ها که فاصله مسیر های رفت و برگشت چند متر بیشتر نیست باید حفاظ های بتنی نصب شود تا در صورت خروج خودرو از مسیر اصلی وارد لاین مقابل نشود.
رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: در صورت نبود حفاظ و ورود خودرو به مسیر مقابل مرگ سرنشینان آن حتمی است چرا که رانندگان خودروهای عبوری ، آمادگی عکس العمل به موقع و استفاده از سیستم ترمز در چنین مواقعی را ندارند.
سرهنگ عزیزی اضافه کرد: ۷۸ فقره تصادف فوتی چهار ماهه سالجاری رخ داده که منجر به مرگ ۱۰۳ تن شده است و طبق بررسی های صورت گرفته ۷۰ درصد سوانح فوتی مربوط به سواری بوده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e