فارس/فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ از دستگیری 14 متهم در نتیجه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
مجید گلی امروز از دستگیری 14 متهم در پی استمرار اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کبودراهنگ خبر داد و اظهار کرد: این طرح با هدف ناامن کردن محلات جرم‌خیز، پاکسازی نقاط آلوده و ارتقای احساس امنیت در بین شهروندان انجام و یگان‌های انتظامی شهرستان کبودرآهنگ با بهره‌گیری از توان و امکانات موجود به اجرای طرح‌های مربوطه پرداختند.
وی به توفیقات کسب شده به دنبال اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: مقادیری انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی به دنبال اجرای طرح کشف، چهار معتاد و خرده‌فروش موادمخدر، سه سارق داخل خودرو، دو نفر جلبی، دو سارق اماکن خصوصی و ادوات کشاورزی و یک سارق موتورسیکلت دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کبودراهنگ بیان کرد: 500 قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز کش و دو متهم در این خصوص دستگیر و توقیف 13 دستگاه وسائط نقلیه مزاحم و متخلف از دیگر دستاوردهای اجرای این طرح بود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان با پلیس در راستای اجرای طرح‌های انتظامی همکاری کرده و موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق پل ارتباطی 110 اطلاع دهند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e