ایرنا/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: عوامل ناشناس موجب برداشت خاکریز ایجاد شده در حاشیه پل "کاکارضا" و در نتیجه بروز حادثه سقوط خودرو به داخل رودخانه شدند.
عباس شرفی روز شنبه اظهار داشت: خاکریز ایجاد شده قبل از پل کاکارضا بدون هماهنگی با راهداری کنار زده شده است و ما نمی توانیم در این حادثه شخصی را ۱۰۰درصد مقصر بدانیم.
وی با بیان اینکه پس از تخریب پل کاکارضا با ایجاد خاکریز و نصب علایم هشدار دهنده نسبت به مسدود شدن این مسیر اقدام کردیم افزود: نمی توانیم بگوییم چه کسی خاک های در مسیر را برداشته است.
وی ادامه داد: راننده خودرو بدلیل نا اشنایی با مسیر بی احتیاطی کرده و پس از عبور سخت از بخشی از خاکریز با طی کردن جاده بصورت یکطرفه این حادثه را رقم زده است.
با گذشت اینکه چهار ماه از بروز سیل ویرانگر در لرستان می‌گذرد، وقوع حوادثی همانند حادثه سقوط خودرو از پل تخریب شده از سیل "کاکارضا" که منجر به مرگ سه نفر شد، نشان می دهد که بی توجهی به بازسازی ابنیه خسارات دیده ممکن است عواقب زیادی در بر داشته باشد.
سیل علاوه بر خسارت های بسیار در حوزه های مختلف، حدود یکهزار و ۲۰۰ متر از جاده ها و صدها دهنه پل را تخریب کرد که جاده ۱۲۰ کیلومتری خرم آباد - پلدختر نمونه بارز خسارت سهمگین سیل به زیرساخت های ارتباطی این استان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9