فارس/ پرویز اسدی ظهر امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران ساوه اظهار کرد: خبرنگاری شغل پرمخاطره است و خبرنگار باید عدالت، حق‌گویی، پیگیری و حق‌جویی و زمان‌شناسی را مورد توجه داشته باشد.
وی اظهار کرد: خبرنگاران چرخه اطلاع‌رسانی مدیران را به حرکت در آورند و به چالش کشاندن آن دسته از مسوولینی که جهادی اقدام نمی‌کنند.
فرمانده انتظامی ساوه بیان کرد: خبرنگارانی که وام‌دار و وابسته به حزب و گروهی نباشند به بهترین نحو ممکن می‌توانند به مردم خدمت کنند.
اسدی با اشاره به نقش رسانه در جامعه گفت: این قشر در سالم‌سازی، آگاه‌سازی و بیدارسازی در زمینه‌های مختلف نقش سازنده‌ای بر عهده دارند.
وی با اشاره به نزدیکی زمان انتخابات افزود: بیداری و هوشیاری خبرنگاران در این خصوص حائز اهمیت است.
فرمانده انتظامی ساوه ادامه داد: در چهارماهه نخست امسال، یک تن و ۲۴ کیلوگرم و ۸۵۶ گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شد.
اسدی از کشف و ضبط 2 میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان کالای قاچاق در این مدت خبر داد و گفت: در این مدت ۹۴۴ نفر معتاد، هفت نفر قاچاقچی عمده مواد مخدر در این شهرستان دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: در چهار ماهه نخست امسال چهار فقره قتل در این شهرستان رخ داد که پنج نفر متهم به قتل دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی ساوه گفت: ۱۴۲۷ نفر نزاع فردی در این مدت رخ داد.
در این مراسم از خبرنگاران ساوه تجلیل شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f