خبرفوری/فرمانده انتظامی سیروان از آتش سوزی ۵۰ هکتار از مزارع کشاورزی و حدود هشت هکتار از مراتع طبیعی روستای «بوژان» از توابع بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
سرهنگ رضا خورانی با اعلام این خبر اظهار داشت: متاسفانه بار دیگر و روز گذشته طی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع دو فقره آتش سوزی در مراتع و مزارع کشاورزی در شهرستان سیروان را شاهد بودیم که بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی با بیان اینکه گزارش ماموران انتظامی حاکی از آن است که مقدار ۵۰ هکتار از مزارع کشاورزی و ۸ هکتار از مراتع طبیعی در روستای بوژان در آتش سوخت افزود: با حضور به موقع و کمک های مردمی ،و یگانهای اورژانسی با مشقت فراوان پس از نبرد چندساعته و بدون وقفه با زبانه ها و شعله های سوزان آتش، بدون خسارت جانی ، حریق های به وقوع پیوسته مهار شدند.
وی تصریح کرد: تحقیقات پلیس در خصوص علل وقوع آتش سوزی ها در دست بررسی است.
سرهنگ خورانی تصریح کرد: بدون شک تلاش مردم شریف روستای بوژان و دوستداران محیط زیست نقش کلیدی را در مهار این حریق ها داشتند و این اقدام، قابل تحسین و قدردانی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a