جماران/مدیرعامل شرکت مخابرات همدان با اعلام این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: برای آخرین بار صورت حساب مرداد و شهریور ماه مشترک های تلفن ثابت به صورت کاغذی چاپ و توزیع می شود و پس از آن صدور اینگونه قبض های کاغذی متوقف می شود.
محمد علی گرزین افزود: از مهرماه سال جاری (سیکل سوم)، در شهرستان ها و مناطق مخابراتی استان، همزمان با سراسر کشور، قبض های کاغذی چاپ و توزیع نمی‌شود.
وی صرفه‌جویی سالانه از حذف قبوض و به‌کارگیری این هزینه در راستای توسعه مخابرات را از اولویت‌های این شرکت دانست و اظهار داشت: تمام مشترک های تلفن‌ثابت در سراسر کشور از این پس می‌توانند با تماس با سامانه ۲۰۰۰، به‌صورت شبانه‌روزی از خدمات پرداخت قبوض استفاده کنند.
گرزین ادامه داد: وب‌سایت شرکت مخابرات همدان به نشانی www.tch.ir و کد دستوری ussd ستاره ۲۰۲۰ مربع نیز در اختیار تمام مشترک ها قرار دارد و مشترک ها می‌توانند با دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به‌صورت لحظه‌ای، نسبت به پرداخت کارکرد خود اقدام کنند.
وی عنوان کرد: ساده سازی فرایندها، ارائه خدمات به مشترکان در کمترین زمان و شفاف بودن همه امور مربوط به دریافت و پرداخت از مزایای مهم حذف قبض های کاغذی تلفن ثابت است.
تمام شهرها و روستاهای همدان از تلفن ثابت برخوردارند.
۷۶۵ هزار شماره تلفن ثابت به مشترک های این استان واگذار شده است که ۵۹۵ هزار شماره آن فعال و مشغول به کار هستند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e