تسنیم/رئیس پلیس راهور مرکز استان کرمان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی ویژه روز عرفه و عید قربان در شهر کرمان خبر داد.
سرهنگ مسعود محسنی از اعمال طرح ویژه ترافیکی روز عرفه و عید قربان در شهر کرمان خبر داد و اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی عصر امروز برای روز عرفه در دو نقطه شهر کرمان اعمال می‌شود.
وی با اشاره به اینکه دعای عرفه ساعت 17 عصر امروز آغاز می‌شود گفت: در دو محدوده گلزار شهدای شهر کرمان و تکیه عباسعلی برای خدمت‌رسانی بهتر طرح ویژه ترافیکی اجرا می‌شود.
رئیس پلیس راهور مرکز استان کرمان با اعلام اینکه از ساعت 14 و 30 دقیقه اجازه توقف و تردد خودروها در محدوده طرح ترافیکی داده نمی‌شود افزود: برای پارک خودروها پارکینگ‌هایی در نزدیکی مکان برگزاری دعا در نظر گرفته شده است
وی با بیان اینکه خیابان بالای گلزار شهدای کرمان مسدود است و این خیابان برای نشستن مردم استفاده می‌شود گفت: در کلیه خیابان‌های منتهی به گلزار شهدای کرمان محدودیت تردد خودرو را داریم.
محسنی با اشاره به اینکه تردد خودروهای سنگین در کمربندی شهر کرمان از میدان بیرم‌آباد به سمت پل سیدی از ساعت 14 ممنوع است افزود: رانندگان این خودروها باید از مسیر جایگزین استفاده کنند.
وی با بیان اینکه فردا صبح هم اقامه نماز عید سعید قربان را در مصلی امام علی(ع) کرمان داریم گفت: از ساعت 6 صبح محدودیت توقف خودرو را در بلور شهید عباسپور داریم.
رئیس پلیس راهور مرکز استان کرمان با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی از تقاطع پاسداران تا میدان عاشورای شهر کرمان بیان کرد: پارکینگ برای پارک خودروها در نظر گرفته شده و خواهشمندیم که نمازگزاران برای پارک خودروهای خود از این مکان استفاده کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00